Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

Konkurs „O Pióro Starosty Toruńskiego”

  • Konkurs „O Pióro Starosty Toruńskiego” 2014

Pióro to główna nagroda w powiatowym konkursie ortograficznym, który cyklicznie organizuje  Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im. Juliana Prejsa w Chełmży wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Toruniu i  gminnymi bibliotekami publicznymi powiatu toruńskiego.

Konkurs "Skarby Powiatu Toruńskiego"

  • Konkurs Skarby Powiatu Toruńskiego

Cele konkursu to: wsparcie procesu edukacyjnego szkół poprzez poszerzenie wiedzy o zabytkach, dziedzictwie kulturowym i historii Powiatu Toruńskiego; rozbudzenie szacunku dla dorobku historyczno-kulturowego dawnych mieszkańców powiatu;  integracja lokalnych społeczności, szkół, nauczycieli, bibliotekarzy i uczniów z terenu powiatu (obejmującego część Ziemi Chełmińskiej, Ziemi Dobrzyńskiej i Kujaw).
Konkurs przeprowadza się dla trzech grup wiekowych obejmujących uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgminazjalnych.

Wiosna w Gronowie

  • Wiosna w Gronowie

Festyn środowiskowy organizowany w Zespole Szkół, CKU w Gronowie.

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.