Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • Logotypy

Pakiet ćwiczeń z instruktażem

Zachęcamy do zapoznania się z filmowym instruktażem ćwiczeń dla pracowników biurowych. To sekwencja 8 ćwiczeń do wykonania podczas pracy i po pracy już w domu.

Masaże klasyczne/lecznie - zasady realizacji

Informujemy, że od połowy lipca rozpoczynają się masaże klasyczne/lecznicze dla osób, które zostały przez naszego projektowego fizjoterapeutę zakwalifikowane do wsparcia. Ze względu na korzyści terapeutyczne, harmonogram masaży obejmuje serię zabiegów w trybie ciągłym (jeden zabieg tygodniowo) – przez okres ok. 2,5 miesiąca.

Korzyści z konsultacji psychologicznych

Zachęcamy wszystkie osoby, które zakwalifikowały się, a jeszcze nie umówiły się do naszych projektowych Pań psycholożek, do wykonania telefonu i zarezerwowania wizyty.

#fit15challenge - projektowe wyzwanie

Przypominamy, że od dzisiaj - od 1 lipca 2020 roku - karty sportowe uczestników projektu są AKTYWNE !!! Zapraszamy Państwa do udziału w projektowym "#fit15challenge"  - w którym nikt nikogo nie nominuje, ale każdy sam siebie mobilizuje.

Zapraszamy do korzystania z usług projektowych specjalistów

Każdy, kto w swojej teczce ma pomarańczową bądź różowa ulotkę oznacza, że zakwalifikował się na bezpłatne konsultacje u dietetyka lub psychologa. Na te konsultacje umawiamy się indywidualnie. Zachęcamy do rezerwowania wygodnych dla siebie terminów wizyt, specjaliści czekają.

Projekt prozdrowotny dla pracowników Starostwa wystartował

Szczegóły wsparcia w ramach „Zdrowie i kondycja – dobra inwestycja” - zapraszamy się do zapoznania z prezentacją ze spotkania.

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób z niepełnosprawnościami współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.