Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • Klub Arka Lubicz Dolny

Klub Arka - Lubicz Dolny

Zespół instrumentalno-wokalny, powstał w 2007 r. w Lubiczu Dolnym przy Klubie Seniora i liczy obecnie 22 osoby. Od powstania intensywnie uczestniczy w wielu przeglądach i konkursach artystycznych. „Arka” nie tylko zapewnia rozrywkę muzyczną, ale również zajęcia grupowe takie jak robótki ręczne, tworzenie ozdób i wiązanek.

  • Klub Seniora Dolina Drwęcy

Klub Seniora Dolina Drwęcy - Lubicz Górny

Klub Seniora istnieje od 2008 r. W tym też roku powstał chór, a od 2012 r. działa kapela w składzie: Zbigniew Wesołowski (akordeon, gitara, organy), Zdzisław Borkowski (skrzypce, gitara), Czesław Kapuściński (saksofon, klarnet), Zdzisław Gizler (akordeon) oraz Paweł Zakrzewski (perkusja). Przewodniczącym klubu jest Zdzisław Zakrzewski.

  • Klub Seniora Lubiczanie

Klub Seniora Lubiczanie - Lubicz Górny

Klub istnieje już od 1995 roku, założony został przez Apolonię Strzelecką. Jest to dla uczestników forma aktywnego spędzania wolnego czasu oraz sposób na dzielenie się swoimi pomysłami i interpretacjami utworów. Pierwszą uroczystością w której uczestniczyli Lubiczanie był „Dzień Babci” zorganizowany 21.01.1995r.

  • Stowarzyszenie Kulturalne Pokolenia

Stowarzyszenie Kulturalne Pokolenia - Lubicz Dolny

Stowarzyszenie powstało w 2008 roku z inicjatywy Narcyza Wierzbickiego, który w ramach działalności Stowarzyszenia prowadzi chór. Od 4 lat Stowarzyszenie organizuje własny przegląd chórów, a swoją ofertę wzbogaciło o działalność kabaretową.

  • Klub Seniora Złota Jesień - Grębocin

Klub Seniora Złota Jesień - Grębocin

Klub Seniora Złota Jesień został założony w 1990 roku i od początku rozwijał swoje umiejętności muzyczne. Chór liczący 38 osób jest częstym gościem na wielu imprezach okolicznościowych. Klub może pochwalić się wieloma trofeami zdobytymi podczas przeglądów i zjazdów zespołów chóralnych.

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.