Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

Projekty powiatu toruńskiego współfinansowane ze środków Unii Europejskiej

 

EDUKACJA:

 

  • "EU-geniusz w naukowym labiryncie" - projekt partnerski z zakresu kształcenia ogólnego realizowany od 01.03.2018 r. do 30.09.2020 r.; powiat toruński jest liderem projektu.

 

  • "Powiatowi Zawodowcy" - projekt z zakresu kształcenia zawodowego, realizowany od 01.11.2017 do 30.09.2020 r.

 

  • "EduAkcja w technikach" - projekt z zakresu kształcenia zawodowego, prowadzony przez Miasto Bydgoszcz od 01.01.2017 do 31.12.2019 r.; powiat toruński jest partnerem projektu.

 

 

INWESTYCJE:

 

  • Poprawa bezpieczeństwa i komfortu życia mieszkańców oraz wsparcie niskoemisyjnego transportu drogowego poprzez wybudowanie dróg dla rowerów – droga rowerowa Leszcz – Pigża – Brąchnowo – Biskupice – Warszewice – Kończewice".

 

  • Przebudowa systemu ogrzewania budynku i przygotowania ciepłej wody użytkowej poprzez zastosowanie pompy ciepła wykorzystującej energię geotermalną ziemi oraz wspomagającej instalacji paneli słonecznych w Domu Pomocy Społecznej w Browinie oraz budowa instalacji fotowoltaicznej wraz z dociepleniem budynku nr 56 tzw. Tarasowca. Termomodernizacja budynku nr 60 w Domu Pomocy Społecznej w Browinie”.

 

 

 

 

 

 

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.