Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • SGZG logo

Stowarzyszenie Gmin Ziemi Dobrzyńskiej

Stowarzyszenie Gmin Ziemi Dobrzyńskiej jest stowarzyszeniem założonym w 1995 roku przez następujące gminy: Dobrzyń nad Wisłą, Lipno (miasto), Rypin (miasto), Włocławek (miasto), Bobrowniki, Chrostkowo, Czernikowo, Fabianki, Lubicz, Osiek, Rypin, Skępe, Tłuchowo, Wąpielsk, i Wielgie.

  • Lokalna Organizacja Turystyczna logo

Lokalna Organizacja Turystyczna

Lokalna Organizacja Turystyczna jest samodzielnym stowarzyszeniem, którego powstanie inspirowała Polska Organizacja Turystyczna afiliowana przy Ministerstwie Gospodarki RP. Zadaniem LOT – u jest tworzenie wizerunku Torunia – miasta o niezwykłych walorach – oraz otaczających go pięknych okolic.

  • Ziemia Gotyku logo

Lokalna Grupa Działania „Ziemia Gotyku”

Lokalna Grupa Działania „Ziemia Gotyku” to porozumienie partnerskie osób i instytucji zainteresowanych rozwojem obszarów wiejskich i poprawą jakości życia mieszkańców. Partnerstwo zawiązało się w styczniu 2006 roku i przybrało formę Fundacji, której partnerami są reprezentanci gmin, organizacji pozarządowych, przedsiębiorstw, instytucji publicznych z obszaru gmin Chełmża, Łubianka, Łysomice i Papowo Biskupie.

  • Polskie Towarzystwo Krajoznawcze w Toruniu

PTTK Oddział miejski im. Mariana Sydowa w Toruniu.

Myśl założenia Polskiego Towarzystwa Krajoznawczego w Toruniu powstała w środowisku inteligencji miasta na początku 1921 roku. Do zebrania założycielskiego doszło w dniu 28 maja 1921r. w Miejskim Gimnazjum Żeńskim (obecnie S.P. nr 1) przy ul. Wielkie Garbary w obecności Mieczysława Orłowicza. Został wybrany Tymczasowy Zarząd Oddziału, który miał przygotować walne zebranie członków PTK.

  • LGD Podgrodzie Toruńskie logo

Podgrodzie Toruńskie

Lokalna Grupa Działania „Podgrodzie Toruńskie” to stowarzyszenie powołane z inicjatywy władz samorządowych, organizacji pozarządowych oraz osób fizycznych z trzech podtoruńskich gmin: Zławieś Wielka, Wielka Nieszawka i Lubicz. Podstawowy cel naszej organizacji to poprawa jakości życia ich mieszkańców.

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób z niepełnosprawnościami współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.