Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • logotyp PO KL

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Pożegnanie z SZOP-em

Ostatni dzień listopada 2014 r. był też ostatnim z ponad 720 dni realizacji projektu „SZkOlna kuźnia Profesjonalistów”. Przez ten czas dla młodzieży szkół zawodowych powiatu toruńskiego zorganizowano kilka tysięcy godzin dodatkowych zajęć, staży i praktyk oraz wyjazdów edukacyjnych. 

„SZkOlna kuźnia Profesjonalistów” to przeszło 749 tys. zł, pozyskane z funduszy Unii Europejskiej. Środki te zainwestowano najlepiej, jak było można – czyli w kapitał ludzki – w 384 uczniów i uczennic z powiatowych techników i zasadniczych szkół zawodowych. Poniższy graf pokazuje co udało się dla nich zorganizować.

Za nakładami poszły efekty: w większości lepsze niż zakładano dwa lata temu, przygotowując się do realizacji projektu. Już za chwilę młodzież ucząca się w Gronowie i Chełmży znajdzie się na rynku pracy, pozostaje więc trzymać za nią kciuki wierząc, że wsparcie z SZOP-a pomoże im stać się prawdziwymi  profesjonalistami w swoim fachu.

  • Podsumowanie projektu w liczbach

[kliknij i zobacz powiększoną infografikę]

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób z niepełnosprawnościami współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.