Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • logotyp PO KL

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

SZOP zawodowiec wystartował

Z przyjemnością ogłaszamy, iż młodzież z techników i zawodówek z terenu powiatu toruńskiego będzie mogła ponownie rozwijać swoje umiejętności zawodowe. Już po raz piąty rusza projekt wspierający kształcenie zawodowe. Dla uczniów zainteresowanych zwiększeniem swych szans na rynku pracy przygotowano w ramach „SZkOlnej kuźni Profesjonalistów” ponad 3 tys. godzin różnych zajęć.

Młodzież ucząca się w szkołach w Chełmży i w Gronowie będzie mogła poznać m.in. tajniki carvingu czy obsługi imprez okolicznościowych, doskonalić język angielski w nowoczesnej pracowni językowej, zdobyć uprawnienia spawacza lub operatora koparko-ładowarki, a nawet wyjechać do Berlina na największe w świecie targi turystyczne. To tylko część z szerokiej oferty dodatkowych zajęć, które będą realizowane w latach szkolnych 2012/2013 i 2013/2014.

Zapisy do projektu na zajęcia w najbliższym półroczu szkolnym prowadzone są już od początku stycznia, po wakacjach ruszy zaś rekrutacja na rok następny.

  • informacje o projekcie
  • informacje o zajęciach
Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób z niepełnosprawnościami współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.