Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • Klub Seniora Złota Jesień - Grębocin

Klub Seniora Złota Jesień - Grębocin

Klub Seniora Złota Jesień został założony w 1990 roku i od początku rozwijał swoje umiejętności muzyczne. Chór liczący 38 osób jest częstym gościem na wielu imprezach okolicznościowych. Klub może pochwalić się wieloma trofeami zdobytymi podczas przeglądów i zjazdów zespołów chóralnych. Seniorzy często spotykają się na przeglądach dorobków kulturalnych, gdzie również mogą pochwalić się swoimi umiejętnościami. Chór „Złota jesień” śpiewa przy akompaniamencie akordeonu oraz mandoliny.

Klub organizuje wycieczki do ciekawych miejsc oraz wewnętrzne uroczystości dla swoich członków. Głównym opiekunem Klubu jest Janina Łubkowska, natomiast kierownikiem muzycznym zespołu jest Tadeusz Jędrzejewski. Klub otwarty jest na nowych członków i zaprasza wszystkich zainteresowanych do wstąpienia w jego szeregi.

Więcej informacji na stronie Klubu www.zlotajesien.cba.pl, lub kontaktując się z Przewodniczącą Janiną Łubkowską, tel.: 507 208 004, adres email: z.jesien@o2.pl.

  • Klub Seniora Złota Jesień - Grębocin
  • Klub Seniora Złota Jesień - Grębocin
  • Klub Seniora Złota Jesień - Grębocin

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.