Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • Klub Seniora Lubiczanie

Klub Seniora Lubiczanie - Lubicz Górny

Klub istnieje już od 1995 roku, założony został przez Apolonię Strzelecką. Jest to dla uczestników forma aktywnego spędzania wolnego czasu oraz sposób na dzielenie się swoimi pomysłami i interpretacjami utworów. Pierwszą uroczystością w której uczestniczyli Lubiczanie był „Dzień Babci” zorganizowany 21.01.1995r. Klub chętnie przyjmuje kolejne zaproszenia na imprezy okolicznościowe oraz przeglądy.

  • Klub Seniora Lubiczanie
  • Klub Seniora Lubiczanie

Chór cieszy się popularnością na wielu uroczystościach, często biorą udział w spotkaniach okolicznościowych jak dzień kobiet, dzień dziecka, dzień seniora. Lubiczanie, również z własnej inicjatywy organizują spotkania, np. przy ognisku dla osób niepełnosprawnych. Od niedawna zajmują się również kabaretem, aby dotrzeć do szerszego grona publiczności.

Seniorki gościły na wielu przeglądach oraz zlotach piosenek artystycznych. Mogą pochwalić się ogromną gablotą pełną pucharów oraz dyplomów. Jednym z ostatnich występów był np. udział w przeglądzie twórczości artystycznej w Golubiu-Dobrzyniu.

 

Szczegóły w sprawie występów można uzgodnić z przewodniczącą klubu Apolonią Strzelecką, pod numerem telefonu 502 116 190 lub 56 678 20 19.

  • Klub Seniora Lubiczanie
  • Klub Seniora Lubiczanie
  • Klub Seniora Lubiczanie

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.