Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • Klub Arka Lubicz Dolny

Klub Arka - Lubicz Dolny

Zespół instrumentalno-wokalny, powstał w 2007 r. w Lubiczu Dolnym przy Klubie Seniora i liczy obecnie 22 osoby. Od powstania intensywnie uczestniczy w wielu przeglądach i konkursach artystycznych. „Arka” nie tylko zapewnia rozrywkę muzyczną, ale również zajęcia grupowe takie jak robótki ręczne, tworzenie ozdób i wiązanek. Klub jest utrzymywany w przyjaznej atmosferze, otwarty również na nowych chętnych członków, bo jak mawia jeden z uczestników w chórze są same atrakcyjne kobiety, ale tylko jeden maestro.

  • Klub Arka Lubicz Dolny

Klub jest zainteresowany aktywnym uczestnictwem w imprezach okolicznościowych, czy przeglądach muzycznych. Chętnie prezentuje również swoje rękodzieła tworzone przez członkinie klubu. Często Klub włącza się w organizację wszelkiego rodzaju imprez kulturalnych i rozrywkowych. Regularnie uczestniczy w konkursach i przeglądach piosenki emeryckiej, w których niejednokrotnie członkowie klubu zdobywali już najwyższe wyróżnienia. Występują także na imprezach szkolnych i gminnych.

Szczegóły można uzyskać u przewodniczącej klubu Bożeny Wolak tel.: 515-989-802

  • Klub Arka - Lubicz Dolny
  • Klub Arka - Lubicz Dolny
  • Klub Arka - Lubicz Dolny
  • Klub Arka - Lubicz Dolny

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.