Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

Brunetki i blondynki w Makowiskach

„Brunetki, blondynki…”, „O sole Mio”, „My way” i wiele innych niezapomnianych przebojów wybrzmiało podczas koncertu, który w minioną sobotę odbył się w Makowiskach. Zawitał tam bowiem nietuzinkowy gość – tenor Andrzej Kubacki. 

Artysta od ponad 30 lat odnosi sukcesy koncertując na scenach całego świata. W swoim repertuarze ma zarówno utwory klasyczne, jak i muzykę rozrywkową. Jest także autorem tekstów, kompozytorem, fantastycznym wykonawcą z zacięciem  aktorskim. Artystę cechuje również niesamowita łatwość nawiązywania kontaktu z audytorium. Jego koncerty przyciągają więc rzesze publiczności, dostarczają wzruszeń i niezapomnianych wrażeń. Tak też było w Makowiskach. Występ porwał zebranych w muzyczną podróż po światowych standardach muzyki klasycznej i operowej.

Świetny koncert i nietuzinkowy artysta – tak koncert podsumowała publiczność!

Realizacja niniejszego wydarzenia była możliwa dzięki projektowi „Archipelag artystycznych marzeń” finansowanemu z budżetu obywatelskiego powiatu toruńskiego 2020.

drukuj (Brunetki i blondynki w Makowiskach)

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób z niepełnosprawnościami współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.