Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • roll-up-obywatelski_www

Obraz wykreowany na kartach "Małego Księcia" - konkurs plastyczny

Do 25 marca br. organizatorzy konkursu czekającą na prace plastyczne w wykonaniu uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Konkurs jest częścią projektu "Archipelag Artystycznych Marzeń" realizowanego w ramach budżetu obywatelskiego powiatu toruńskiego 2020.

Uczestnik konkursu ma za zadanie wykonanie jednej pracy plastycznej na temat: Obraz wykreowany na kartach "Małego Księcia". Technika pracy dowolna (z wyjątkiem prac komputerowych), na podłożu płaskim. Dopuszczalny format prac min. A5, max. A3. Szczegóły konkursu w Regulaminie - do pobrania poniżej.

Wręczenie nagród odbędzie się 6 kwietnia 2020 r. w Szkole Podstawowej w Makowiskach po monodramie Tadeusza Kwitny "Mały Książe" - kolejnym wydarzeniu artystycznym finansowanym z budżetu obywatelskiego powiatu toruńskiego.

drukuj (Obraz wykreowany na kartach "Małego Księcia" - konkurs plastyczny)

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.