Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • roll-up-obywatelski_www

Spotkanie liderów budżetu obywatelskiego 2020

Serdecznie zapraszamy liderów zwycięskich projektów IV edycji budżetu obywatelskiego powiatu toruńskiego 2020 na spotkanie odbędzie się 28 stycznia br. - wtorek, o godz. 14:00 w sali konferencyjnej 123, I piętro, w Starostwie Powiatowym w Toruniu, ul. Towarowa 4-6.

W przypadku braku możliwości osobistego uczestnictwa, na spotkanie zapraszamy przedstawiciela zespołu, który realizować będzie zadanie finansowane z budżetu obywatelskiego. 
 
Podczas spotkania omówione zostaną m.in. zasady realizacji zwycięskich projektów, sposób ich finansowania a także zasady promocji.
Otrzymacie również Państwo niezbędne materiały.

W spotkaniu uczestniczyć będzie przedstawiciel Wydziału Architektury i Budownictwa - w indywidualnych konsultacjach omówi zasady uzyskania pozwoleń, przygotowania map bądź też zgłoszeń w celu realizacji zadań tzw. "inwestycyjnych" np. montaż elementów placu zabaw, stołu betonowego do tenisa, stojaków na rowery.

drukuj (Spotkanie liderów budżetu obywatelskiego 2020)

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.