Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • Herb powiatu toruńskiego

Maraton Szachowy już w najbliższą sobotę

Już w tę sobotę Maraton Szachowy Powiatu Toruńskiego! Miłośnicy tej królewskiej gry spotkają się w Czernikowie. Maraton jest jednodniową imprezą rozpoczynająca się w godzinach porannych i trwająca do późnych godzin wieczornych. Składa się  dwóch części: pierwsza to turniej szachowy dla juniorów "Open Junior" druga zaś to Czernikowska Noc Szachowa dla zawodników powyżej 18 roku życia.

Zapisy do 14 grudnia przez formularz internetowy na stronie chessarbiter.com lub na mail: szkolaszachowagambit@gmail.com

Szczegóły w Regulaminie poniżej.

Przypominamy, iż w związku z rezygnacją - przez Lidera projektu - z realizacji zadania "Szlakiem Bywki - 4 pory roku z kijkami" Zarząd Powiatu Toruńskiego podjął decyzję, iż w ramach budżetu obywatelskiego powiatu toruńskiego zrealizowane zostanie kolejne zadanie z listy zadań w puli powiatowej. Tym zadaniem jest "Maraton Szachowy Powiatu Toruńskiego". Koszt jego realizacji wynosi 7500 zł.

 

drukuj (Maraton Szachowy już w najbliższą sobotę)

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.