Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • Zielona osada

"Relaks w zielonej oazie"

„Relaks w zielonej oazie” to projekt, który został zrealizowany na terenie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Chełmży. Jego otwarcie odbyło się 3 września 2018 r. podczas uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego. Na terenie boiska zostały umieszczone stoły piknikowe oraz donice z roślinami. Projekt udało się wdrożyć dzięki funduszom pozyskanym w ramach budżetu obywatelskiego powiatu toruńskiego oraz poparciu lokalnej społeczności.

Celem projektu było rozwinięcie infrastruktury rekreacyjnej poprzez zagospodarowanie wolnej przestrzeni boiska. Zorganizowano miejsce sprzyjające odpoczynkowi, relaksowi, które daje możliwość nawiązywania nowych znajomości i pogłębiania już istniejących. Z tej przestrzeni będzie mogła korzystać młodzież ucząca się w szkole, a po południu „zielona oaza” zostanie udostępniona lokalnej społeczności.

 

 

drukuj ("Relaks w zielonej oazie")

Galeria zdjęć

  • Relaks w zielonej oazie
  • Relaks w zielonej oazie
  • Relaks w zielonej oazie
  • Relaks w zielonej oazie

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.