Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • Plakat o rajdzie

Skrzynka z nagrodami czeka!

Trzeci, a zarazem ostatni już "Rodzinny Rajd Rowerowy", realizowany w ramach budżetu obywatelskiego powiatu toruńskiego z puli lokalnej gminy Zławieś Wielka,  już w ten weekend! Startujemy 24 września, o godz. 10:00, sprzed Szkoły Podstawowej w Złejwsi Wielkiej.

Trasa Rodzinnego rajdu rowerowego obejmuje tereny Gminy Zławieś Wielka.

Tym razem rajd przybierze trochę inną formę - formę rowerowego geocachingu. Uczestnicy rajdu podzieleni zostaną na grupy i rywalizować będą min. w odnalezieniu skrzynki z nagrodami. Rozwiązując poszczególne zadania, uczestnicy zapoznają się z ciekawostaki dotyczącymi gminy Zławieś Wielka. Rajd zakończy się oczywiście poczęstunkiem i wręczenia nagród.

Rajd ma charakter imprezy otwartej, w której mogą brać udział dzieci, młodzież, dorośli oraz mile widzialne całe rodziny z gminy Zławieś Wielka.

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób z niepełnosprawnościami współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.