Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • zdjęcie placu zabaw

Otwieramy nowy plac zabaw w Silnie!

Już w niedzielę 10 września o godz. 15:00 nastąpi uroczyste otwarcie placu zabaw w Silnie. Plac zabaw nie powstałby gdyby nie pani Małgorzata Grobelniak ze Stowarzyszenia "Nasze Silno", która to najpierw złożyła wniosek o realizację tego zadania z budżetu obywatelskiego powiatu toruńskiego a następnie przekonała mieszkańców gminy, by swój głos oddali właśnie na ten projekt. Na tym rola pani Małgosi się nie skończyła - bowiem to ona koordynowała realizację tego zadania. I tak oto w Silnie - ku uciesze naszych milusińskich - zamontowano zestaw zabawowy zawierający m.in. drabinki, zjeżdżalnię oraz huśtawki, sprężynowca oraz ławeczkę dla strudzonych zabawą dzieci i ich opiekunów.

W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkie dzieci małe i duże wraz z rodzinami na uroczyste przecięcie wstęgi - w niedzielę, 10 września, o godz. 15:00.

Przypominamy, iż na realizację tego zadania z budżetu obywatelskiego powiatu toruńskiego zaplanowano kwotę 17 900 zł. W głosowaniu projekt uzyskał ponad 33% ważnie oddanych głosów w puli lokalnej gminy Obrowo.

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.