Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • Święto Truskawki

III Święto Truskawki w Bielczynach

Zapraszamy wszystkich miłośników truskawek na III Święto Truskawki, które odbędzie się w sobotę 17.06.2017 r. Start imprezy o godzinie 16:00. Organizatorzy zaplanowali mnóstwo truskawkowych atrakcji zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Dla najmłodszych smakoszy truskawek będzie czekało sporo niespodzianek w tym m.in. party piana, zjeżdżalnie czy foto budka. Również dla dzieci ogłaszamy konkurs na pracę plastyczną pn. ,,Truskawka to owoc wspaniały”.

Ci, którzy wolą spędzać czas aktywnie będą mogli wziąć udział w potyczkach sportowych, zaś kibice będą mieli możliwość dopingować drużyny piłkarskie z okolicznych sołectw, które będą ze sobą rywalizowały w truskawkowym meczu. Ciekawostką będzie możliwość bezpłatnego przeprowadzenia diagnozy trychologicznej polegającej na badaniu włosów i skóry głowy.

W programie przewidziano także konkursy związane z truskawką dla dorosłych oraz prezentację kulinarną potrawy z truskawką w roli głównej czyli konkurs na najsmaczniejszy tort truskawkowy.

A na scenie oj będzie się działo! Oprócz kabaretów będzie także coś dla ucha, czyli występy muzyczne, w tym Formacji AMELINIUM.

Poza tym w rozstawionych na terenie imprezy namiotach można będzie skosztować specjałów przygotowanych przez sąsiednie koła gospodyń wiejskich. Jeżeli dodamy do tego stoły uginające się od rozmaitych truskawkowych pyszności oraz nalot samolotów czy przelot balonem, to mamy najsmaczniejszy i najciekawszy przepis na spędzenie czerwcowego weekendu w Bielczynach.

Do zobaczenia!

Galeria zdjęć

  • plakat Święta Truskawki

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.