Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • akcja poboru krwi

Przyjemne z pożytecznym

Wykład na temat zdrowego odżywiania,  warsztaty kulinarne oraz akcja honorowego krwiodawstwa to wszystko w Małej Nieszawce już w pierwszy czerwcowy weekend.

Realizacja projekt rozpocznie się w sobotę prelekcją „Zdrowe odżywianie warunkiem prawidłowości morfologii krwi”, po którym uczestnicy przejdą do części praktycznej. Pod czujnym okiem profesjonalistów wykonają dania, które nie tylko są smaczne i zdrowe, ale także pozytywnie wpływają na nasz metabolizm. Na spotkanie zaprasza się również najmłodszych mieszkańców, to dla nich przygotowany zostanie specjalny kącik zabaw oraz przeprowadzony zostanie konkurs plastyczny „Warzywa i owoce –źródłem witamin”.

W niedzielny poranek, od godz. 9:00 zaprasza się wszystkie osoby chętne do oddania krwi. O tym jak cenny i wartościowy to dar chyba nie trzeba nikogo przekonywać. Dwie godziny później nastąpi podsumowanie warsztatów oraz wręczenie odznaczeń zasłużonego honorowego dawcy krwi. Dla uczestników niedzielnego spotkania czeka poczęstunek, który wykonały uczestniczki podczas pierwszego dnia spotkania. Spotkanie odbędzie się w Sali „Elema” w Małej Nieszawce przy ul. Toruńskiej 186.

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.