Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • Plakat informacyjny

Czy w Orkiestrze Dętej ze Złejwsi Wielkiej drzemie siła?

O tym wkrótce będą mogli przekonać się mieszkańcy powiatu toruńskiego, bowiem już 3 maja odbędzie się pierwszy z sześciu, zaplanowanych w ramach budżetu obywatelskiego, koncertów Orkiestry.

Profesjonalizm i wdzięk – tak opisać można Orkiestrę, która od lat uświetnia swoimi koncertami i przemarszami wiele uroczystości religijnych i państwowych zarówno w kraju jak i za granicą. Czym tym razem zachwycą młodzi muzycy Orkiestry? Warto przekonać się przyjeżdżając do Cierpic na plenerowy koncert Orkiestry Dętej ze Złejwsi Wielkiej. Chętnych zapewne nie zabraknie, gdyż wnioskując po liczbie zdobytych w budżecie obywatelskim głosów – ponad 2.800 – Orkiestra Dęta ma wielu fanów w powiecie.

Kolejny koncert już 13 maja w Górsku. Szczegółowe informacje zamieszczane będą na stronie www.powiattorunski.pl oraz na Facebooku. Serdecznie zapraszamy na koncerty!

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.