Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

XI Majowe Spotkania Twórców Kultury

XI Majowe Spotkania Twórców Kultury i Sztuki Powiatu Toruńskiego tym razem zapraszają 12 maja 2019 r. do Łubianki.
Do 3 maja 2019 r. Wydział Edukacji i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Toruniu czeka na zgłoszenia od malarzy, rzeźbiarzy, poetów, rękodzielników, muzyków i tancerzy, którzy chcieliby się zaprezentować na scenie amfiteatru Gminnego Parku Kultury w Łubiance.
Doroczne Majowe Spotkania to okazja do spojrzenia z powiatowej perspektywy na tradycje kultywowane w poszczególnych gminach. Prezentacja dorobku twórczego, wspólna zabawa i śpiew sprzyjają integracji środowiska twórców kultury i sztuki.
Chęć udziału w XI Majowych Spotkaniach Twórców Kultury i Sztuki Powiatu Toruńskiego należy zgłosić do 3 maja 2019 r. na karcie zgłoszeniowej (do pobrania poniżej), przesłanej na adres: Starostwo Powiatowe w Toruniu, Wydział Edukacji i Spraw Społecznych, ul. Towarowa 4-6, 87-100 Toruń lub mailem na: m.sienkiewicz@powiattorunski.pl. Zgłoszona grupa uczestników nie może liczyć więcej niż 30 osób. Do przesyłki – prócz wypełnionej karty – należy także dołączyć teksty piosenek, pieśni i poezji. A na Majowe Spotkania zabrać własne eksponaty, wyroby rzemiosła i rękodzieła, które będzie tam można zaprezentować szerokiej publiczności.
Wzorem lat ubiegłych prosimy także, by grupy lub zespoły artystów przywiozły ze sobą proporce na max. 3-metrowych drzewcach, z symbolem, logo czy nazwą zespołu. Będą one swego rodzaju znakiem rozpoznawczym ubarwiającym dodatkowo miejsce spotkania.
Impreza rozpocznie się wczesnym wiosennym popołudniem, w niedzielę 12 maja o godz. 13:00. Zapraszamy serdecznie!

drukuj (XI Majowe Spotkania Twórców Kultury)

  • autor: Małgorzata Łęc - Sienkiewicz

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób z niepełnosprawnościami współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.