Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • plakat o koncercie

Ostatnia szansa na udział w koncercie…

a właściwe dwie szanse. Bowiem przed nami dwa ostatnie koncerty finansowane z budżetu obywatelskiego powiatu toruńskiego w ramach projektu „Qulturoweekendy”. 

Ponownie w naszym powiecie wystąpią dwie niezwykle energetyczne skrzypaczki, dla których gra na skrzypcach elektrycznych stała się pasją. Anita i Karolina, absolwentki Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, zainspirowane twórczością Vanessy Mae, założyły duet „Queens of Violin”. Doświadczenie artystek, zdobyte podczas ponad 400 koncertów, połączone z profesjonalizmem gwarantuje wysoki poziom artystyczny występów, o czym będziecie mogli się Państwo przekonać już niebawem.

Mieszkańców Chełmży i okolic zapraszamy na koncert „królowych skrzypiec” już 15 października br. o godz. 17:00 do Chełmżyńskiego Ośrodka Kultury w Chełmży. Natomiast tych z Państwa, którym bliżej jest do Osieka zapraszamy do miejscowej szkoły podstawowej, w kolejną sobotę, 22 października, również na godz. 17:00. Szczegóły na plakatach.
Udział w obu koncertach jest bezpłatny. Życzymy miłego odbioru:)

drukuj (Ostatnia szansa na udział w koncercie…)

  • autor: Joanna Rybitwa
  • plakat o koncercie w Chełmży
  • plakat o koncercie w Osieku

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.