Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • sprzątanie świata

Wielkie Porządki z Nowoczesnymi Gospochami

Zapraszamy mieszkańców Gminy Wielka Nieszawka do wzięcia udziału w akcji sprzątania świata. W tym roku oczyszczamy ze śmieci i odpadów nasze piękne Cierpice. Spotykamy się w kilku miejscach (szczegóły poniżej), odbieramy rękawiczki i worki na śmieci i idziemy w grupach aż do wiat przy ul. Ogrodowej.

Po ciężkiej pracy czekać na nas będą pyszne kiełbaski z grilla i ciepła jesienna herbata "Nowoczesnych Gospoch". Będzie czas na odpoczynek, rozmowę i lokalną integrację.

Zapraszamy całe rodziny, wszystkich chętnych, którym leży na sercu czystość naszej okolicy i którzy chcą spędzić czas aktywnie i produktywnie.

Kiedy? - 24 września 2022

Start - 11.00 lub 11.30 (zależnie od trasy)

Przewidywane dotarcie do mety i zdanie worków ze śmieciami - 13.00

Zakończenie spotkania - 15.00

Wszystkich, którzy chcą dołączyć do Nowoczesnych Gospoch i wspólnie z nami posprzątać nasz świat, prosimy, zaznaczajcie w komentarzu pod tym postem preferowaną trasę A, B, C lub D, abyśmy mogły przygotować dla Was odpowiednią ilość pakietów.

Zabierzcie ze sobą kamizelki odblaskowe lub inne elementy, dzięki którym będziecie widoczni.

Czekamy na Was

Projekt jest dofinansowany ze środków Budżetu Obywatelskiego Powiatu Toruńskiego

Trasa A

Start o godzinie 11:00 na placu zabaw na rogu ulicy Zielonej i Tulipanowej w Wielkiej Nieszawce – Zielona - Szkolna - Zakole – Kolejowa - wiaty grillowe przy siłowni plenerowej.

Trasa B

Start o godzinie 11:00 przy „Zielonce” na parkingu leśnym Dybowskiej Doliny Wisły w Cierpicach - Nad Potokiem – Wiślana - Toruńska – Ogrodowa - wiaty grillowe przy siłowni plenerowej.

Trasa C

Start o godzinie 11:30  przy „rondzie” Leśna/Zakątek w Cierpicach – Parkowa – Cicha - Leśna - okolice Kościoła - Szkolna – Kolejowa - wiaty grillowe przy siłowni plenerowej.

Trasa D

Start o godzinie 11:30 przy wejściu do budynku Nadleśnictwa Cierpiszewo w Cierpicach – Sosnowa - Szkolna – Kolejowa - wiaty grillowe przy siłowni plenerowej.

  • autor: KGW Nowoczesne Gospochy

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.