Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • Andrzej Kubacki w Czernikowie (5)

Tenor zaśpiewał w Czernikowie

W niedzielę, 26 czerwca 2022 r., odbył się w Czernikowie kolejny projekt współfinansowany ze środków budżetu obywatelskiego powiatu toruńskiego. Uczestnicy mogli wysłuchać i bawić się podczas koncertu Andrzeja Kubackiego zrealizowanego w ramach projektu „Qulturoweekendy”.

Andrzej Kubacki – artysta, piosenkarz, kompozytor, aktor, śpiewak klasyczny i autor tekstów zaprezentował szeroki wachlarz utworów, od arii operowych przez standardy amerykańskie i muzykę rozrywkową. Oprócz szlagierów klasycznych, operowych i operetkowych przedstawił także utwory autorskie. Oprócz Caruso, My Way, Blondynki brunetki wybrzmiały utwory Louisa Armstronga czy Paula Anki.

Wspólne pląsy i śpiewy były dowodem na świetną zabawę! Niebawem kolejne koncerty realizowane w ramach projektu "Qulturoweekendy". Śledźcie naszą stronę internetową i profil facebookowy - z pewnością zamieścimy tam informacje o tych wydarzeniach.

 

drukuj (Tenor zaśpiewał w Czernikowie)

  • autor: materiał i zdjęcia nadesłane
  • Andrzej Kubacki w Czernikowie (5)
  • Andrzej Kubacki w Czernikowie (3)
  • Andrzej Kubacki w Czernikowie (2)
  • Andrzej Kubacki w Czernikowie (4)

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.