Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • Koncert Zespołu Nadziei Maleńska Orkiestra w Sławkowie (1)

Kultura ponownie trafiła pod strzechy

A to za sprawą kolejnego projektu realizowanego w ramach budżetu obywatelskiego powiatu toruńskiego, który w sobotnie popołudnie, 25 czerwca, miał swój finał w Sławkowie. To tam, na dziedzińcu, przed urokliwą drewnianą chatą pełniącą rolę świetlicy wiejskiej wystąpił Jacek Beszczyński z zespołem Nadziei Maleńka Orkiestra.

W kameralnym klimacie „sławkowskiej poniatówki” wybrzmiały ponadczasowe kompozycje towarzyszące niezwykłym i ważnym tekstom. Uczestnicy spotkania usłyszeli utwory Agnieszki Osieckiej, Włodzimierza Wysockiego, Wojciecha Młynarskiego, Bułata Okudżawy, Leonarda Cohena i wielu innych wybitnych poetów.

 
Powiat Toruński reprezentował Andrzej Jałocha – radny Powiatu Toruńskiego, który jest stałym uczestnikiem kulturalnych spotkań w Sławkowie i - jak powiedział - za każdym razem klimat koncertów, miła atmosfera, sławkowska gościnność i aura panująca podczas tych wydarzeń go urzekają. Swojego zachwytu dla działań lokalnej społeczności nie ukrywała także Iwona Michałek, poseł na Sejm RP, która sobotnie popołudnie także spędziła z uczestnikami koncertu.

 

drukuj (Kultura ponownie trafiła pod strzechy)

  • autor: artykuł i zdjęcia nadesłane
  • Koncert Zespołu Nadziei Maleńska Orkiestra w Sławkowie (3)
  • Koncert Zespołu Nadziei Maleńska Orkiestra w Sławkowie (4)
  • Koncert Zespołu Nadziei Maleńska Orkiestra
  • Koncert Zespołu Nadziei Maleńska Orkiestra w Sławkowie (8)
  • Koncert Zespołu Nadziei Maleńska Orkiestra w Sławkowie (10)
  • Koncert Zespołu Nadziei Maleńka Orkiestra

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.