Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • Plakat AMP CZERNIKOWO CUP

Czernikowskie rozgrywki młodzików już w sobotę!

W najbliższą sobotę na stadionie w Czernikowie w szranki staną grupy zawodników grający na co dzień w szkółce Akademii Młodego Piłkarza w Czernikowie. Impreza piłkarska ma na celu promowanie zdrowego stylu życia, ducha fair play oraz postaw prozdrowotnych, wychowawczych i edukacyjnych.

Sportowe rozgrywki dla młodych ludzi z pewnością są także dobrym rozwiązaniem na poprawę kondycji i tym samy zdrowia po dwóch latach pandemii.

Turniej AMP Czernikowo Cup zyskał poparcie wśród mieszkańców, dzięki czemu organizatorzy uzyskali wsparcie finansowe z Budżetu Obywatelskiego Powiatu Toruńskiego na jego realizację.

Wszystkich mieszkańców powiatu zapraszamy na turniej na wolnym powietrzu i do dopingowania młodych zawodników podczas AMP Czernikowo CUP! Start o godzinie 9:00.

Szczegóły znajdą Państwo na plakacie.

drukuj (Czernikowskie rozgrywki młodzików już w sobotę!)

  • autor: Lidia Zwierowicz

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.