Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • zdjęcia z koncertu Queens of Violins

„Królowe skrzypiec” w Łysomicach

Projekty realizowane w ramach budżetu obywatelskiego rozkręcają się na dobre. W miniony weekend  odbył się pierwszy z koncertów realizowanych w ramach „Qulturoweekendów”.

Na łysomickiej scenie zagościł duet „Queens of Violin”. Artystki, które na swym koncie mają ponad 400 koncertów w Polsce i za granicą, dały niezwykle dynamiczny koncert łączący muzykę klasyczną w nowoczesnych aranżacjach oraz przeboje muzyki filmowej i rozrywkowej. 
Anita i Karolina są absolwentkami Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, którą ukończyły z wyróżnieniem. Na stałe współpracują z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Pomorskiej, grając na skrzypcach klasycznych. Zainspirowane twórczością Vanessy Mae założyły, w 2007 roku, duet Queens of Violin. Od tego czasu gra na skrzypcach elektrycznych stała się ich pasją.

Zapewniamy Państwa, że jeszcze w tym roku królowe skrzypiec gościć będą w powiecie toruńskim. O szczegółach kolejnych koncertów z pewnością będziemy informować. 

drukuj („Królowe skrzypiec” w Łysomicach)

  • autor: zdjęcia: nadesłane/UG w Łysomicach
  • zdjęcia z koncertu Queens of Violins w Łysomicach (4)
  • zdjęcia z koncertu Queens of Violins w Łysomicach (8)
  • zdjęcia z koncertu Queens of Violins w Łysomicach (7)
  • zdjęcia z koncertu Queens of Violins w Łysomicach (2)

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.