Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • plakat o koncercie

„Qulturoweeknedy” – pierwszy przystanek: Łysomice

Nadejście wiosny zawsze kojarzy się z nadzieją  na lepsze. Pozwólmy sobie, mimo obecnie bardzo trudnego czasu, na odrobinę wytchnienia. Koncert duetu skrzypcowego „Queens of Violins” da nam ciepło, optymizm i siłę na nadchodzące czasy. Artystki są niesamowicie twórcze. Grają muzykę na najwyższym poziomie artystyczno-wykonawczym. Posiadają w bogatym repertuarze oryginalne i nietuzinkowe aranżacje największych przebojów muzyki klasycznej, pop i dance.

Powyższy koncert jest pierwszym w ramach projektu „Qulturoweekendy” finansowanego z budżetu obywatelskiego powiatu toruńskiego, stąd też udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Zapraszamy zatem mieszkańców powiatu toruńskiego już w najbliższą niedzielę, 20 marca, na godz. 16:00 do budynku po Gminnej Spółdzielni przy ul. Sadowej w Łysomicach.

Współorganizatorzy koncertu informują, iż podczas powyższego wydarzenia można będzie dobrowolnie dołączyć się do zbiórki na rzecz chorego Oskara z Ostaszewa.

drukuj („Qulturoweeknedy” – pierwszy przystanek: Łysomice)

  • autor: materiał nadesłany

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.