Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • logo powiatu toruńskiego

Co w BO 2022 piszczy?

O tym, że ruszyła, kolejna, V już edycja budżetu obywatelskiego powiatu toruńskiego informowaliśmy Państwa ponad miesiąc temu zachęcając jednocześnie  do składania swoich propozycji. Nie zawiedliśmy się – zgłoszono 37 projektów, 22 w puli lokalnej i 15 do puli powiatowej.

Obecnie trwa jeszcze ocena formalna, natomiast w piątek na stronie internetowej zamieszczona zostanie wstępna ocena projektów. Osoby, których projekty nie zostały dopuszczone do głosowania mogą, w terminie 7 dni kalendarzowych, złożyć odwołanie wraz z uzasadnieniem. Rozpatrzenie odwołania również następuje w terminie 7 dni kalendarzowych.

Kolejnym krokiem - po zatwierdzeniu listy projektów poddanych pod głosowanie przez Zarząd Powiatu – jest ich opublikowane, co nastąpi w 2 połowie listopada. Wówczas także rozpocznie się głosowanie, które potrwa do 13 grudnia. Najpóźniej 2 dni później, będzie wiadomo, które z projektów – decyzją mieszkańców powiatu toruńskiego - okażą się zwycięskimi.

Przypominamy, iż w tej edycji budżetu obywatelskiego głosowanie odbywać się będzie tyko drogą internetową.

Na naszej stronie internetowej urzędu uruchomiona zostanie platforma do głosowania wraz z instrukcją.

O szczegółach będziemy informować na bieżąco.

drukuj (Co w BO 2022 piszczy?)

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.