Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • plakat rajd rowerowy

Rajd rowerowy z podglądaniem

W najbliższy weekend, już w niedzielę 20 czerwca br. odbędzie się impreza dla miłośników dwóch kółek. O godzinie 11:00 spod remizy OSP w Zawałach wyruszy rajd rowerowy organizowany w ramach projektu współfinansowanego z budżetu obywatelskiego powiatu toruńskiego.

W ramach projektu „Całym rokiem aktywnym krokiem” zorganizowane zostaną 4 różne imprezy sportowe. Pierwsza z nich to właśnie niedzielny rajd rowerowy.

Nie będzie to zwykła przejażdżka rowerowa, rajd będzie także chrapką dla miłośników podglądania. Nadleśnictwo Dobrzejewice odkryje przed uczestnikami tajemnice lasu, zachęcać będzie do podglądania przyrody. Rajd rowerowy ma na celu integrację mieszkańców gminy jak również wszystkich chętnych którzy chcą poznać piękno otaczającej przyrody. Akcja skierowana jest do rodzin z dziećmi jak również do młodzieży i osób dorosłych. Uczestnicy rajdu zostaną wyposażeni w prowiant na drogę oraz elementy odblaskowe. Na zakończenie rajdu przewidziane jest ognisko na palisadzie. 

Pełna fotorelacja z powyższego wydarzenia niebawem na naszej stronie.

drukuj (Rajd rowerowy z podglądaniem)

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.