Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • Plenerowa siłownia w Brąchnowie (2)

Jedyna siłownia w tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego już jest!

W Brąchnowie, dzięki aktywności mieszkańców powiatu toruńskiego, funkcjonuje już miejsce bezpiecznego i czynnego wypoczynku oraz spotkań młodzieży, rodziców z dziećmi i seniorów. Kolejna plenerowa siłownia, współfinansowana ze środków budżetu obywatelskiego powiatu toruńskiego, zachęcać będzie do budowania tężyzny fizycznej i relaksu na sportowo, a bliskość drogi rowerowej sprawi, że będzie ona przedłużeniem i ubogaceniem szlaku turystycznego dla miłośników dwóch kółek. Na obiektach siłowni prowadzone będą zajęcia otwarte dla wszystkich zainteresowanych mieszkańców powiatu w ramach gimnastyki prozdrowotnej i zajęć fitness. Siłownia znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie z boiskami sportowymi „Orlik” i niewątpliwie stanowić będzie rozszerzenie oferty sportowej gminy, wzbogaci zaplecze sportowe Szkoły Podstawowej w Brąchnowie oraz będzie dodatkową atrakcją dla mieszkańców powiatu preferujących aktywny wypoczynek. Warto wspomnieć również, że w 2016 r. w gminie Łubianka ze środków budżetu obywatelskiego powiatu toruńskiego powstała siłownia zewnętrzna w  Biskupicach.

Uroczyste otwarcie siłowni już wkrótce.

drukuj (Jedyna siłownia w tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego już jest!)

  • Plenerowa siłownia w Brąchnowie
  • Plenerowa siłownia w Brąchnowie (4)
  • Plenerowa siłownia w Brąchnowie (5)
  • Plenerowa siłownia w Brąchnowie (6)

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.