Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • Święto Truskawki

Zapraszamy do Bielczyn na IV Święto Truskawki

Już w najbliższą sobotę, 23 czerwca zapraszamy na truskawkowe szaleństwo do Bielczyn. Od godziny 16.00 rozpocznie się IV Święto Truskawki, współfinansowane ze środków budżetu obywatelskiego powiatu toruńskiego.

Organizatorzy przygotowali ogrom atrakcji dla dużych i małych:

  • występy artystyczne – dziecięca grupa taneczna Pyrasiątka, koncert zespołu Polskie Kwiaty, koncert Karoliny Kwiatkowskiej – Electric Violin,
  • show Kuby Kubackiego.

Na uczestników czekać będą stoiska z produktami lokalnymi oraz namiot edukacyjny Lasów Państwowych. Dzieciom spodobają się na pewno bezpłatne atrakcje takie jak: zamek dmuchany, ścianka wspinaczkowa, przejażdżka mechanicznym koniem i bajeczne kule.

Dodatkowo zaplanowano: quizy i zabawy dla dzieci, rozstrzygnięcia konkursów, Truskawką Zagrodę dla najmłodszych, akrobacje lotnicze oraz fotobudkę.

Wspólne biesiadowanie wraz z zabawą taneczną potrwa do północy.  

Gorąco zapraszamy do Bielczyn!

Galeria zdjęć

  • -
  • -

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.