Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • plakat dotyczący rajdu

A może by tak na rower?

Stowarzyszenie „Aktywna Gmina” zaprasza miłośników dwóch kółek do udziału w rodzinnych rajdach rowerowych. Pierwszy z trzech, jaki zaplanowano w projekcie, już 5 maja. Start o godz. 14:00 spod świetlicy wiejskiej w Zaroślu Cienkim. Uczestnicy rajdu korzystając ze szlaków rowerowych zwiedzą najciekawsze zabytki i miejsca pamięci narodowej. Nie zabraknie także konkursów i zabaw z nagrodami oraz szkolenia z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.

Uczestnicy mają do pokonania trasę około 20 km. Rajd zakończy się na boisku w Złejwsi Wielkiej gdzie cykliści dołączą do uczestników kolejnego wydarzenia współfinansowanego z budżetu obywatelskiego powiatu toruńskiego „Święta Flagi” – szczegóły na naszej stronie internetowej.

Koniecznie musicie tam być! W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!

Przy realizacji pierwszego rajdu stowarzyszenie współpracować będzie z Klubem Honorowych Dawców Krwi i Sołectwem Zarośle Cienkie.

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.