Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • Plakat dot. Nordic Walking

Teraz twój ruch! Bezpłatne szkolenie i marsz Nordic Walking

Wzmacnia mięśnie każdego ciała, oszczędza stawy kolanowe, poprawia postawę, pomaga szybko zrzucić zbędne kilogramy, wzmacnia serce, poprawia kondycję i wydolność organizmu – to tylko nieliczne zalety Nordic Walking. „Spacery z kijkami” zalecane są dzieciom, młodzieży i dorosłym w każdym wieku.

Chciałbyś spróbować, ale jakoś do tej pory nie było ku temu okazji. Ta propozycja jest właśnie dla Ciebie. Już w najbliższą sobotę zapraszamy na bezpłatne szkolenie i pierwszy marsz Nordic Walking. Rozpoczynamy o godz. 14:00 na boisku wielofunkcyjnym przy szkole w Brzozówce. Nie masz kijków – nie martw się – organizatorzy zadbali także i oto. Dla 30 osób zapewniono kije do marszów.

Przyjdź i przekonaj się czy ten sport jest dla Ciebie.

Teraz Twój ruch!

Do zobaczenia w sobotę!

Szczegóły na plakacie poniżej.

Powyższy rajd jest pierwszym jaki realizowany będzie w ramach projektu „Szlakiem Bywki – Cztery pory roku z kijkami” na którzy realizatorzy zadania otrzymali wsparcie z budżetu obywatelskiego powiatu toruńskiego.  

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.