Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • przecięcie wstęgi

Dębowa Aleja już otwarta!

„Dębowa Aleja atrakcją turystyczną powiatu toruńskiego” – to tytuł zadania zrealizowanego w Dębinach w ramach II edycji budżetu obywatelskiego powiatu toruńskiego na relizację którego pozyskano środki finansowe z puli lokalnej gminy Łubianka w wysokości 7900 zł. Pomysłodawcami zadania są Łukasz Działek i Bartłomiej Kardas. Na terenie przy świetlicy wiejskiej i OSP Dębiny - w 166 rocznicę odłączenia Dębin od majątku Przeczno tj. 15 października 2017 r. - nastąpiło otwarcie miejsca odpoczynku i spotkań mieszkańców. Ze środków budżetu obywatelskiego, OSP Dębiny oraz Sołectwa Dębiny wykonano utwardzoną ścieżkę, zasiano trawę, nasadzono drzewa i krzewy, zamontowano ławki parkowe oraz gablotę wolnostojącą w której pojawiła się wystawa fotograficzna ilustrująca historię wsi. Do pobliskiego stawu zaś wpuszczono karpie i amury. Wszystkie prace liderzy zadania wykonali samodzielnie przy pomocy swoich rodzin i mieszkańców Dębin. Mieszkańcom życzymy udanego wypoczynku i miłych spacerów Dębową Aleją :).

 

zdjęcia nadesłane

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.