Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • Plakat o imprezie

Jak dobrze mieć sąsiada…

Każdy z nas ma sąsiada – z jednym żyjemy lepiej, z drugim gorzej. Jeden uprzejmy, pomocny inny wścibski i hałaśliwy. Z jednymi spotykamy się często, z innymi nie zamieniamy słowa poza grzecznościowym  „dzień dobry”. Może warto to zmienić? Nadarza się właśnie ku temu wyjątkowa okazja – Dzień Sąsiada.

„Dzień Sąsiada” w Europie obchodzony jest zawsze w ostatni wtorek maja. W Chełmży zaś obchody odbędą się 23 czerwca. W programie m.in. koncert grupy bluesowo-rockowej Zdrowa Woda, MK2, Formacji Amelinium, Powiatowej i Miejskiej Orkiestry Dętej i Akt Show. Wiele atrakcji przygotowano także dla najmłodszych uczestników - konkursy i zabawy z nagrodami, spotkanie z mimem, szczudlarzem, żonglerem i monocyklistą, pokazy baniek mydlanych a także wesołe miasteczko. Organizatorzy zadbali także o kulinarną stronę festynu – królować będą m.in. dania z grilla.

Impreza rozpocznie się o godz. 16:00 na boisku Szkoły Podstawowej nr 5.

 

Przypominamy, iż „Dzień Sąsiada” uzyskał dofinansowanie z budżetu obywatelskiego powiatu toruńskiego w kwocie 17 200 zł.

Poniżej plakat - do pobrania.

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.