Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • Poznajemy historię przodków

Poznajemy historię naszych przodków

Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Łysomice rozpoczęło cykl spotkań z mieszkańcami powiatu, które zaplanowane zostały w Regionalnej Izbie Historii i Tradycji w Łysomicach. „Młody człowieku poznaj historię naszych przodków” to zadanie realizowane w ramach budżetu obywatelskiego powiatu toruńskiego.

Zorganizowana i prężnie działająca grupa kobiet, mieszkanek gminy Łysomice zagości w Izbie 25 maja 2017 r. W czerwcu żywa lekcja historii zorganizowana zostanie dla grup szkolnych. Chętnych nie brakuje, czego dowodem są pracownicy zlokalizowanych na terenie powiatu banków spółdzielczych, którzy odwiedzą Izbę 3 czerwca 2017 r.

Przypomnijmy, że celem spotkań jest zachowanie od zapomnienia naszego dorobku cywilizacyjnego i wiedzy historycznej, a marzeniem organizatorów dotrzeć z tym przesłaniem do jak największej grupy odbiorców. Zgromadzone eksponaty zaprezentuje i podzieli się swoją wiedza historyczną twórca i kustosz Izby pan Adam Kozłowski.

Osoby, które chciałby skorzystać z oferty Izby mogą kontaktować się bezpośrednio z osobami: Adamem Kozłowskim, telefon – 601 262 454, Markiem Komudą, telefon – 508 394 503.

 

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.