Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • mecz piłki halowej

Turniej Piłki Halowej – czekamy na zgłoszenia!

Choć emocje po pierwszym etapie projektu jeszcze nie opadły już dziś Starostwo Powiatowe w Toruniu, Urząd Gminy Czernikowo oraz Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika w Czernikowie i Szkoła Podstawowa im. Tony Halika w Osówce mają zaszczyt zaprosić na turniej piłki halowej! Tak jak w przypadku turnieju tenisa stołowego tak i teraz w zawodach mogą uczestniczyć wszyscy chętni mieszkańcy powiatu toruńskiego.

W związku z rozpoczęciem drugiego etapu projektu pn. „Organizacja zawodów sportowych: tenisa stołowego i piłki halowej o Puchar Starosty Toruńskiego” współfinansowanego ze środków budżetu obywatelskiego powiatu toruńskiego na rok 2017, serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i dorosłych z terenu powiatu toruńskiego do udziału w powiatowym turnieju piłki halowej, który odbędzie się już 13 i 14 maja 2017r. na terenie gminy Czernikowo. Na zgłoszenia czekamy do 28 kwietnia 2017 r. Drużyny można zgłaszać do Gminnych Organizatorów Sportu z terenu powiatu toruńskiego oraz bezpośrednio do organizatorów turnieju.

Szczegółowe informacje znajdują się poniżej w załączniku do pobrania.

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.