Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • Młody człowieku poznaj historię naszych przodków

Poznajemy historię przodków

Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Łysomice serdecznie zaprasza do zwiedzania Regionalnej Izby Historii i Tradycji w Łysomicach. W ramach budżetu obywatelskiego powiatu toruńskiego realizowane jest zadanie pn. „Młody człowieku poznaj historię naszych przodków”. To cykl spotkań z dziećmi, młodzieżą i innymi grupami, których celem jest zachowanie od zapomnienia naszego dorobku cywilizacyjnego i wiedzy historycznej. Planujemy poszerzyć swoją działalność w terenie, na zasadzie objazdowych wystaw historycznych, aby dotrzeć do większej grupy odbiorców naszej oferty edukacyjno-promocyjnej – mówi lider zadania Marek Komuda. Zgromadzone eksponaty zaprezentuje i podzieli się swoją wiedza historyczną twórca i kustosz Izby pan Adam Kozłowski. Regionalna Izba Historii i Tradycji w Łysomicach posiada bogate zbiory (ponad 3 000 historycznych eksponatów), które chce udostępnić do zwiedzania. Serdecznie zapraszamy!

Kontakt: Adam Kozłowski, telefon – 601 262 454

Marek Komuda, telefon – 508 394 503

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.