Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • Plakat Siłacz Powiatu

Zostań Siłaczem Powiatu Toruńskiego - już w najbliższą niedzielę !

Uroczyste otwarcie siłowni oraz mistrzostwa o tytuł „Siłacza Powiatu’’ już w najbliższą niedzielę 16 października 2016 r. w Biskupicach!

Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców powiatu toruńskiego na otwarcie siłowni zewnętrznej w Biskupicach, która została sfinansowana ze środków budżetu obywatelskiego powiatu toruńskiego na rok 2016. Przy okazji otwarcia siłowni odbędą się Mistrzostwa o tytuł „Siłacza Powiatu’’. Uczestnicy zmagań rywalizować będą na trzech przyrządach siłowni zewnętrznej, a Mistrzem Powiatu zostanie osoba, która poprawnie wykona największą ilość ćwiczeń w czasie 30 sekund na każdym przyrządzie.

Jest zatem jeszcze czas aby popracować nad swoją tężyzną fizyczną ażeby zawalczyć o tytuł Siłacza Powiatu Toruńskiego. Czekamy na wszystkich chętnych mieszkańców powiatu toruńskiego chcących sprawdzić swoją siłą, wytrzymałość oraz kondycję.

Imprezie towarzyszyć będzie akcja z udziałem policji – „Bądź bezpieczny na drodze’’ oraz znakowanie rowerów. W programie także pokaz zawodników Toruńskiego Klubu Karate Kyokuhin Shian prowadzonych przez trenera Artura Wilento z udziałem laureatki nagrody Starosty Toruńskiego – Sportowiec Roku, pokaz zumby oraz liczne zabawy dla dzieci. Dla wszystkich gości przewidziany jest poczęstunek i biesiada przy ognisku. W imieniu Sołectwa Biskupice serdecznie zapraszamy!

Poniżej załączamy plakat informacyjny wraz z Regulaminem mistrzostw „Siłacz Powiatu’’.

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.