Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • Dofinansowanie na halę sportową w Gronowie_grafa

Hala sportowa z ministerialnym dofinansowaniem

Powiat Toruński otrzyma prawie 3,7 mln złotych dofinansowania z Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu na budowę Hali sportowej przy Zespole Szkół CKU w Gronowie.

22 lipca 2021 r.  Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu ogłosiło wyniki naborów w konkursie "Sportowa Polska 2021". Z przyjemnością informujemy, że jednym z beneficjentów konkursu został Powiat Toruński, który otrzyma pełną wnioskowaną kwotę 3 687 000 zł na budowę Hali sportowej przy Zespole Szkół CKU w Gronowie.

Powiat Toruński jest jednym z 9 beneficjentów konkursu w naszym województwie, w tym - jedynym powiatem, który dofinansowanie uzyskał. Z naszego regionu złożono 40 wniosków.

Przypomnijmy, że na budowę hali sportowej w Gronowie pozyskaliśmy już środki z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych w wysokości 3,5 mln zł. Złożyliśmy również wniosek o dofinansowanie tej inwestycji ze środków Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

drukuj (Hala sportowa z ministerialnym dofinansowaniem)

  • autor: Wojciech Knieć

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.