Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • 2021-05-14 Podpisanie umowy na rozbudowę drogi - gmina...

Umowa na przebudowę drogi powiatowej Zębowo – Zębówiec podpisana!

W piątkowy poranek (14 maja 2021 r.) w obecności Starosty Toruńskiego Marka Olszewskiego, Wójta Gminy Obrowo Andrzeja Wieczyńskiego oraz Mirosławy Kłosińskiej Sekretarza Gminy Obrowo i Radnej Powiatu Toruńskiego, dyrektor PZD w Toruniu Adam Orłowski oraz przedstawiciel wykonawcy robót podpisali umowę na realizację inwestycji, w ramach której zostanie przebudowana droga powiatowa nr 2039C Zębowo – Zębówiec na odcinku o długości 2,05 km.

Zadanie zrealizuje Przedsiębiorstwo Robót Drogowych sp. z o.o. z Lipna. Wykonawca w ciągu 7 miesięcy od momentu podpisania umowy, zobowiązany jest do wykonania wszystkich zaplanowanych prac budowlanych, począwszy od robót przygotowawczych poprzez roboty związane z poszerzeniem istniejącej jezdni oraz roboty wykończeniowe polegające na wykonaniu zieleni, oznakowania czy elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego.

W ramach zadania Wykonawca przebuduje skrzyżowania, istniejące zjazdy do posesji, wybuduje zatokę autobusową i kanał technologiczny. Zostanie wykonane oznakowanie poziome i pionowe, które przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego i pieszego. Koszt robót wyniesie 2 170 494,73 zł.

Inwestycja ma na celu poprawę stanu technicznego infrastruktury drogowej i poprawę bezpieczeństwa pieszych.

drukuj (Umowa na przebudowę drogi powiatowej Zębowo – Zębówiec podpisana!)

  • 2021-05-14 Podpisanie umowy na rozbudowę drogi - gmina...
  • 2021-05-14 Podpisanie umowy na rozbudowę drogi - gmina...
  • 2021-05-14 Podpisanie umowy na rozbudowę drogi - gmina...
  • zebowo 4 info
  • zebowo1info
  • zebowo 2 info
  • zebowo

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.