Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

Będą kolejne drogi rowerowe w powiecie toruńskim

W sierpniu podpisano umowę z wykonawcą ścieżki rowerowej wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 657 pomiędzy Złotorią a Lubiczem Górnym w powiecie toruńskim, w czwartek 21 września przypieczętowano kolejną umowę - tym razem na budowę trasy w gminie Wielka Nieszawka.

Liderem przedsięwzięcia jest samorząd województwa, partnerami - powiat toruński i gmina Wielka Nieszawka. W imieniu Zarządu Powiatu podpis pod umową złożył członek Zarządu Kazimierz Kaczmarek. Dzięki unijnemu dofinansowaniu i wkładowi własnemu partnerów siedmiokilometrowa droga rowerowa wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 273 połączy Toruń z Cierpicami. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, już za rok rowerzyści z Torunia będą mogli przejechać przez most im. J. Piłsudskiego i dalej – cały czas bezpieczną drogą rowerową – dotrzeć do Centrum Sportu i Rekreacji Olender, do Olenderskiego Parku Etnograficznego i do leśnych kompleksów gminy Wielka Nieszawka.

drukuj (Będą kolejne drogi rowerowe w powiecie toruńskim)

  • Logotypy

Galeria zdjęć

  • 2020-09-21 Podpisanie umowy na budowę drogi rowerowej w...
  • 2020-09-21 Podpisanie umowy na budowę drogi rowerowej w...
  • 2020-09-21 Podpisanie umowy na budowę drogi rowerowej w...
  • Grafika 273

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.