Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • kwiaty

Dzień Pracownika Socjalnego

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego, które jest świętem wszystkich osób pracujących na rzecz potrzebujących pomocy, składamy serdeczne życzenia oraz podziękowania.

Aktywność zawodową w obszarze pomocy społecznej wybierają ludzie obdarzeni empatią, rzetelnością i sumiennością w wypełnianiu zadań, optymiści, dla których chcieć znaczy móc. Wszystkie te cechy pomagają udzielać wsparcia osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej, zagrożonym wykluczeniem społecznym, niepełnosprawnym i chorym. To piękna i szlachetna misja, a jednocześnie bardzo ciężka praca. Wymaga szerokiej wiedzy, umiejętności podejmowania trudnych decyzji oraz – w aktualnym czasie – przezwyciężania lęku o zdrowie swoje, rodziny i mieszkańców.

Dziękujemy za troskę i serce jakie wkładają Państwo w niesienie pomocy innym, za zrozumienie drugiego człowieka oraz życzliwość i wrażliwość.

Pragniemy w tej uroczystej atmosferze Święta, w imieniu Rady i Zarządu Powiatu Toruńskiego, życzyć Państwu dużo zdrowia, dalszych sukcesów i satysfakcji w pracy zawodowej, realizacji wszelkich zamierzeń, a także siły i motywacji. Życzymy, by nigdy nie zabrakło Państwu energii, ciepła i wytrwałości. Niech każdy dzień przynosi poczucie spełnienia oraz zawodową i osobistą satysfakcję.

Z wyrazami uznania

Starosta Toruński

Marek Olszewski

Przewodniczący Rady Powiatu

Paweł Polikowski

drukuj (Dzień Pracownika Socjalnego)

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.