Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

Za nami kolejny projekt wspierający domy pomocy społecznej!

Tym razem mowa o projekcie pod nazwą „Zapewnienie bezpieczeństwa i opieki pacjentom oraz bezpieczeństwa personelowi zakładów opiekuńczo-leczniczych, domów pomocy społecznej, zakładów pielęgnacyjno-opiekuńczych i hospicjów na czas COVID-19”. O grant ubiegały się Domy Pomocy Społecznej w Browinie, Pigży i Wielkiej Nieszawce.

Otrzymane środki finansowe w kwocie nieznacznie przekraczającej 39 tys. zł przeznaczone zostały przede wszystkim na dodatkowe wynagrodzenia dla jedenastu pielęgniarek i ratownika medycznego, a także umożliwiły zakup środków dezynfekcyjnych oraz ochrony osobistej dla personelu i mieszkańców. Każde takie wsparcie pomaga ograniczyć negatywne skutki epidemii COVID-19 dla mieszkańców i personelu placówek.

Projekt, na który w sumie przeznaczono blisko 250 mln zł, realizowany był w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i obejmował swoim działaniem oraz wsparciem ponad 1 300 podmiotów w całej Polsce.

drukuj (Za nami kolejny projekt wspierający domy pomocy społecznej!)

  • Browina
  • Pigża
  • Wielka Nieszawka

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.