Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • 2020 07 30 100 urodziny w DPS w Wielkiej Nieszawce_Joanna...

"Dwieście lat!" zaśpiewali w DPS w Wielkiej Nieszawce

30 lipca 2020 roku pani Joanna Ziółkowska, mieszkanka Domu Pomocy Społecznej w Wielkiej Nieszawce, świętowała swoje setne urodziny. Dołączyła tym samym do grona rówieśników uhonorowanych marszałkowskim medalem Unitas Durat Palatinatus Cuiaviano-Pomeraniensis dla najstarszych mieszkańców regionu, świadków odradzającej się ojczyzny.

Pani Joanna każdego dnia udowadnia, że w tak sędziwym wieku można zachować poczucie humoru i pogodę ducha. Życzliwa, otwarta, zaangażowana i skora do pomocy – tak mówią o niej opiekunowie.    

Dostojna Jubilatka świętowała urodziny w ogrodzie na terenie Domu Pomocy Społecznej w Wielkiej Nieszawce. Było kameralnie, a jednocześnie radośnie, miło i momentami wzruszająco. Z gratulacjami i życzeniami dobrego zdrowia u Jubilatki pojawił się także wicestarosta toruński Michał Ramlau. W imieniu marszałka Piotra Całbeckiego medal wręczył seniorce radny Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego Jacek Gajewski. Na uroczystość przybył również wójt Gminy Wielka Nieszawka Krzysztof Czarnecki.

Gratulujemy pięknego jubileuszu i życzymy pani Joannie długich lat w zdrowiu, spokoju i w otoczeniu bliskich.

Zdjęcia dzięki uprzejmości pracowników Domu Pomocy Społecznej w Wielkiej Nieszawce.

drukuj ("Dwieście lat!" zaśpiewali w DPS w Wielkiej Nieszawce)

Galeria zdjęć

  • 2020-07-30 100 urodziny w Wielkiej Nieszawce_Joanna...
  • 2020-07-30 100 urodziny w Wielkiej Nieszawce_Joanna...
  • 2020-07-30 100 urodziny w Wielkiej Nieszawce_Joanna...
  • 2020-07-30 100 urodziny w Wielkiej Nieszawce_Joanna...

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.