Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • Laboratoria Przyszłości

"Laboratoria przyszłości" - inwestycja w szkolną infrastrukturę

Powiat Toruński otrzymał wsparcie finansowe na realizację inwestycyjnych zadań jednostek samorządu terytorialnego polegających na rozwijaniu szkolnej infrastruktury – „Laboratoria przyszłości” w wysokości 30 000 zł dla Szkoły Podstawowej Nr 4 Specjalnej w Chełmży, wchodzącej w skład Zespołu Szkół im. Unii Europejskiej w Chełmży. Realizacja programu nie wymaga wniesienia wkładu własnego.

W ramach wsparcia zostanie zakupione wyposażenie techniczne potrzebne w kształtowaniu i  rozwijaniu umiejętności manualnych i technicznych, umiejętności samodzielnego oraz krytycznego myślenia, a także zdolności myślenia matematycznego oraz umiejętności w zakresie nauk przyrodniczych, technologii i inżynierii, stosowania technologii informacyjno-komunikacyjnych, jak również pracy zespołowej, dobrej organizacji i dbania o porządek na stanowisku pracy oraz radzenia sobie w życiu codziennym. 

Realizacja programu „Laboratoria przyszłości” to wyposażenie szkoły w nowoczesny sprzęt, który uatrakcyjni zajęcia szkolne i pozwoli uczniom rozwijać swoje zainteresowania nie tylko na lekcjach techniki, ale również podczas innych zajęć edukacyjnych.

drukuj ("Laboratoria przyszłości" - inwestycja w szkolną infrastrukturę)

  • autor: Brygida Bogdanowicz-Kopeć

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.