Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • logo konkursu

Nagrodzimy najciekawsze inicjatywy!

Przed nami kolejna edycja konkursu na „Najciekawszą Inicjatywę Społeczną”. Konkursu, którego ideą jest wspieranie aktywności społecznej oraz promowanie dobrych praktyk. Jeżeli jesteście zatem  Państwo realizatorami inicjatywy, która może być inspiracją dla innych lub też udało się wam zrealizować coś co wydawało się niemożliwe to nie zwlekajcie i już dziś zgłoście ją do konkursu na „Najciekawszą Inicjatywę Społeczną”. Bony zakupowe i słodkie niespodzianki czekają.

Konkurs skierowany jest zarówno do stowarzyszeń, fundacji, kół gospodyń wiejskich, ale również do grup nieformalnych np. rad sołeckich, rad rodziców czy też młodzieży z terenu powiatu toruńskiego, realizujących zadania na rzecz powiatu i jego mieszkańców.  

Do konkursu mogą stanąć inicjatywy zrealizowane przez grupy podczas całego okresu ich działalności. Osoby zaangażowane w realizację tych przedsięwzięć zaprezentują je podczas Forum Organizacji Pozarządowych, które odbędzie się 12 grudnia br. To właśnie uczestnicy forum – w drodze tajnego głosowania – dokonają wyboru najciekawszego z nich.

Zwycięzca otrzyma bon zakupowy o wartości 1000 zł, który przeznaczy na urzeczywistnianie swoich celów statutowych lub dalszą działalność społeczną grupy. Ponadto przyznane zostaną 2 wyróżnienia o wartości 500 zł każde. Dla wszystkich grup prezentujących inicjatywy podczas forum przewidziano słodkie niespodzianki. 

Inicjatywę do konkursu można zgłosić do 20 listopada pod nr tel. 56 662 88 42. Pod tym numerem można uzyskać także szczegółowe informacje dotyczące konkursu. Zapraszamy do kontaktu.

drukuj (Nagrodzimy najciekawsze inicjatywy!)

  • autor: Joanna Rybitwa

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób z niepełnosprawnościami współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.