Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • mof_torunia_mapa_wszystkich_obszarow_w_wojewodztwie_www

Konsultacje społeczne projektu dokumentu „Plan adaptacji do zmiany klimatu MOF Torunia”

Wykonawca projektu Planu adaptacji do zmiany klimatu Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Torunia, firma Energy bundle oraz partnerzy - jednostki samorządu terytorialnego MOF Torunia, zapraszają wszystkich zainteresowanych na konsultacje treści opracowanego dokumentu.

Podstawowym celem opracowania jest określenie podatności Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Torunia na zagrożenia wynikające ze zmian klimatu, a także wskazanie skoordynowanych działań mających na celu zminimalizowanie negatywnych skutków zjawisk związanych ze zmianami klimatu, zarówno w kontekście ekonomicznym, społecznym jak i środowiskowym.

Konsultacje prowadzone są drogą elektroniczną - uwagi i propozycje do dokumentu można zgłaszać za pośrednictwem załączonego formularza w terminie do 14 listopada 2022 r.

Wypełniony formularz prosimy wysyłać bezpośrednio na adres mailowy Wykonawcy: biuro@energyb.pl

Do pobrania:

drukuj (Konsultacje społeczne projektu dokumentu „Plan adaptacji do zmiany klimatu MOF Torunia”)

  • autor: Tomasz Kruszyński/WRiPE UMT

Plan adaptacji do zmiany klimatu Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Torunia (PA MOFT)

  • belka

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób z niepełnosprawnościami współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.