Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

Ze starostami o Zintegrowanych Inwestycjach Terytorialnych i drogach rowerowych

Starostwo Powiatowe w Toruniu gościło dzisiaj (6 października 2022 r.) starostów powiatów wchodzących w skład Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Torunia.

Na zaproszenie Starosty Toruńskiego Marka Olszewskiego w naradzie udział wzięli: Starosta Aleksandrowski Lidia Tokarska, Starosta Chełmiński Zdzisław Gamański oraz reprezentująca Starostę Golubsko-Dobrzyńskiego Aneta Pietrzak, koordynatorka powiatowa ds. ZIT.

W trakcie spotkania wymieniono się informacjami na temat potrzeb gmin i powiatów w odniesieniu do funduszy europejskich oferowanych w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych (ZIT) oraz ustalono kolejne kroki w celu uspójnienia listy projektów zgłaszanych do ZIT w ramach powiatów. Rozmawiano również o planach rozwoju sieci dróg rowerowych w reprezentowanych powiatach, w szczególności o szlakach łączących powiaty.

Fot. Michał Kardas/Starostwo

drukuj (Ze starostami o Zintegrowanych Inwestycjach Terytorialnych i drogach rowerowych)

  • autor: Wojciech Knieć
  • 2022-10-06 MOF Torunia - spokanie robocze starostów (1)
  • 2022-10-06 MOF Torunia - spokanie robocze starostów (2)
  • 2022-10-06 MOF Torunia - spokanie robocze starostów (3)
  • 2022-10-06 MOF Torunia - spokanie robocze starostów (4)

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.